4 Haziran 2019 Salı

Ben buraya yabancıyım.

  Aylar sonra tekrardan buradayım. Evet. Son kez beni sevdiğini bildiğim yerde. Bu şehre yabancıydım ben, gerçi hala yabancıyım, bilmediğim bu şehirden nefret ediyordum.
Aramızdaki tek engel mesafelerdi ve sana yaklaşamadığım her gün bu şehirden daha da nefret ediyordum. Öyle ki, ya sen gelmeliydin ya ben. Kavuşmalıydık.  Ben geldim, ama sen gittin. Öyle bir gittin ki, bildiğim her şeyi unuttum, gerçeklerimden şüphe duydum. Zaten bir gram gururum kalmıştı, o da yok oldu gitti peşinden. Gel desen gelirdim yine de, bile bile, yana yana... Konduramıyorum bu kadar kötülüğü senin üstüne. İsteyerek, bilerek yapmış olamaz diyorum. Hayır hayır, o değil, ben yaptım bir hata, şunu yapmasaydım keşke, hep bunun, şunun yüzünden diyorum. Ama yaptın. İsteyerek, bilerek, görerek... Canımı yaktın. Hevesimi kırdın. Huzurumu kaçırdın. Sen benim sevdiğim kişi olamayacaksın bir daha. Kavuşması imkansız birini seviyorum ben artık.
  Aylar sonra tekrar buradayım. Evet.  Sevgini son kez hissettiğim yerdeyim. Bu şehirden gitmek istemiyorum artık. Nereye gidersem gideyim canım acıyacak biliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder