15 Nisan 2017 Cumartesi

Ya sen ne diyosun

Sana ne kardeşim!

Kimsenin bir elimde jelibonum önümde kolamla bu yazıyı yazdığımı görmesini istemiyorum. Tabi kendi halimde yürüdüğüm yollarda uyandığım zaman öleceğim. İşin ucunda büyük boy Pringles var "olm".


Zıvanadan çıkan barutlarımı ceplerime doldurmuşum yıllarca. Tabi kendime yapmam gereken yatırımları ciğerime çektiğim seneler beni zıvanamdan çıkardı. Yıllarca Mercan Dede ve Zombilerin savaşını bekledim rüyalarımda. Ama karşıma çıkanlar hep "çam ağaçları" ya da "salak salak şeyler".
Geçen gün sucuklu yumurtayla simit yedim. Aman Allahım. Herhalde son 1 senedir falan hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Ufacık şeylerden hayvani derecede mutlu olmayı öğrendim. Neymişim öyle salak salak ota boka ağlayıp zırlıyormuşum. Tabi bunların hepsini jelibonlarım bittikten sonra öğrendiğim için bir boka yaramadı. En nihayetinde biz de insanız yani. Koltukların tepesinde hala atlayıp zıplamayı istiyorum. Tabi fiziki yapım izin vermiyor hayallerime.

***********************

Gidem de iki bardak kola içeyim.

***********************

Galiba sıra yavaştan bana geliyor. Filmlerde her zaman ilk ölen tiplere baya benziyorum. Anyway, içimde bas bas bağıran " I dont know what u heard about me" ve "eller günahkar" parçalarını susturamıyorum. Bu da Kafama sıkar giderim diyerek Ahmet Kayayı bilmem kaç yüz bin kere sonunda tekrardan yad etmemi sağlıyor. Franz Ferdinand dinleyerek 2. Dünya savaşı hakkında kendi kendimi yiyerek gün sonunu hesabımı kitabımı yazarak patrona teslim ediyorum. Bir sonraki vardiyama.

İşin ucunda ölüm var, şaka değil gerçekten öyle. Cebimdeki bütün para mostly 5 Dollar civarı. Soyulursam en az hasarla atlatıyım diye.

Okula gitmeye başladım.

Allah belanı versin.

Sen ne kadar.
Sen ne kadar.
Sen ne kadar...kabadayı filmine döndüm...

...ne diyordum.

2 yorum:

  1. Hep o gece boş boş yanan yıldızlar; kapayın olum israf, haram.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Onlar elektrik yakmıyo ki, gündüz güneşten aldıklarıyla şarj oluyorlar. Allahumme ecirna min şerrin cahilin.

      Sil