19 Şubat 2017 Pazar

BİR DOSTUMUN SESSİZ ÇIĞLIĞI : SEN YOKSUN...

Sevme beni tamam, ama başkasınıda sevme.
Nefret mi edeceksin benden et.

Ben senin nefretinede razıyım, ben senin öfkenede razıyım,ben senden gelecek her şeye razıyım. Yeter ki başkasını sevme.Çünkü ben herşeyi en güzel seninle sevdim.
  Seninle olmanın en güzel yanı neydi biliyo musun? Hiç sıkılmadan, hiç konuşmadan saatlerce seni seyretmek, gözlerinin içinde kaybolmak , nefes alışını ezberlemek, kalp ritminin kulağıma gelen en güzel melodi olmasıydı,seninle olmanın en güzel yanı.
  Ama şimdi burdasin ama dokunamıyorum lan dokunamıyorum. Kokunu ciğerlerim dolana kadar çekemiyorum, seni seviyorum, sana hasret kaldım, çılgınlar gibi özledim diyemiyorum.
  Peki şimdi ne oldu biliyo musun? Bir insanı unutmak zorunda kaldım. Bu ne kadar zor biliyor musun? Bilmiyosun çünkü sen insanlari kaybetmekten korkmuyosun, onlardan vazgecmek nedir bilmiyosun, hayatından onu çıkarmak ney bilmiyosun. Ben şimdi bunlari yapmak zorunda kaldım ne kadar katlanılmaz bir gerçek. Ne kadar ağır bir acı biliyo musun? Hayır bilmiyosun çünkü sen korkmadın kaybetmekten.
  Hiç bir kadına yapmadıklarimi sana yaptım lan ben, ben senin için degiştim, senin için alışkanlıklarımı bıraktım, senin için gerçeklerimi bıraktım, ya sen bunları görmedin, bunları fark etmedin , bunların değerini anlamadın, ne yaptin sen beni sensiz bıraktın.
  Şimdi bana ne diyolar, unut diyolar. Sanki nefes alma der gibi. Keşke nefes alma deseler inan o daha kolay. Ben seni unutmadım, ben bıraktığın yerdeyim, baktığım heryerde seni görmeye devam ediyorum. Ben burdayım.
  Unutamadım ulan seni unutamadım, vazgeçmeye çalıştım, unutmaya çalıştım ama hep karşıma çıktın, çıktığın yerde kahkahalarınla geçtin gözümün önünden. Bana ne oldu biliyo musun? Kahkahalarında boğuldum, nefes alamadım, öldüm lan , beni öldürdün.
  Şimdi başkasının olmuşsun,benim gülüşüne aşık olduğum kadın şimdi bir başkası ile gülecek , benim gözlerinin derinliğinde kaybolduğum onu her gördüğüm de kalp atışlarımı hızlandiran kadin bir başkası ile olacak, benim etinden tırnağına aşık olduğum kadın bir başkasının yanında olacak, sana giden bütün yolları kapattın. Beni bitirdin, beni sensiz bıraktın , sana ait olan bütün güzelliklerden beni sen mahrum bıraktın. Şimdi yaşamak istediğin hayatini yaşayabilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder